Gizlilik Sözleşmesi

biletaldim.com tamemen ücretsizdir.

Gizlilik Sözleşmesi

Bu Web sitesi, BİLET ALDIM tarafindan T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.

Kişisel bilgilerinizin gizliliğinin bizim için esas teşkil ettiğini ve bu konuda kanunen yetkili kılınan merciler dışında herhangi bir 3. şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacağını, teyit ve taahhüd ederiz. Web sitesimizde bağlantılar ve içerikleri ile ilgili tüm sorumluluk sahiplerine aittir, gizlilik esasları bağlantıların kendi gizlilik politikalarıyla belirlenir. Bu bağlantılar nedeniyle yaşanacak herhangi bir sorundan BİLET ALDIM A.Ş. sorumlu tutulamaz.

biletaldim.com güvenliğiniz için asgari bilgilerinizi istemektedir. Biletaldim.com biletal alt yapısı kullanmaktadır.

BİLET ALDIM Web sitesinde toplanan şahsınıza ait bilgiler öncelikle taleplerinizi karşılamak üzere sonrasında ise sizlere daha iyi, kaliteli, hızlı hizmet sunabilmek, promosyon, kampanya çalışmalarımızı planlamak, hizmetlerimizi geliştirmek, e-posta gönderilirken yaşanabilecek sorunlara çözüm getirmek amacıyla kullanılmaktadır. İş bu bilgiler; hizmetin tam ve eksiksiz yerine getirilmesi, satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, piyasa bilgilerinin geliştirilmesi yönünden, BİLET ALDIM çalışanları ile paylaşılabilecek ve bunlar tarafından kullanılabilecektir.
Web sitesinde bulunan kişisel bilgiler BİLET ALDIM tarafından iletişim kampanyaları (elektronik posta, bülten vs.) dahilinde kullanıcılarını bilgilendirmek amacıyla da kullanılabilir. Bahse konu tanıtımlardan haberdar olmak istemezseniz dilediğiniz zaman size ulaşan e-mailde yer alan üyelikten ayrılma linkine tıklayarak bu aktiviteyi durdurabilirsiniz

Bu Web sitesiyi kullanan ve şuan aktif olan her kullanıcı, burada yazılı koşulları kabul etmiş sayılır.

Otobüs Markaları