Hakkımızda

biletaldim.com tamemen ücretsizdir.

Biletaldim.com kimdir nasıl çalışır?

Otobüs bileti Uçak bileti otobüs firmaları birucuzbilet.com, ulaşım planlamanızı gerçekleştirebileceğiniz ücretsiz bir mobil seyahat sitesidir.

Amacımız uçak,otobüs,ido biletlerinin online satışını rezervasyonlarını mobil platformlardan karşılaştırma yapılarak satın alınabilmesini sağlamaktır.

Uygulama içerisinde 150’den fazla otobüs şirketinin  biletleri satın alınabilmektedir. 
Uygulama içinde yurt içi uçak biletlerini ucuz uçak biletlerini saniyeler içinde bulabilirsiniz.
Uygulamadan yararlanmak isteyenler, bilgisayarlarından birucuzbilet.com adresine girebilir, mobil cihazlarının uygulama dükkanlarından birucuzbilet uygulamasını ücretsiz indirebilir ya da mobil cihazlarının browser’ından (arama) www.birucuzbilet.com adresine ulaşabilirler. Komisyon ek ücret odemeden online otobüs bileti uçak bileti alabilirsiniz.

Tüm kullanıcılar, uygulamanın basit menüsü üzerinden diledikleri yerlere seyahatlerini planlayıp, biletlerini en uygun fiyata alabilir.

Teknolojik altyapı olarak iPhone, Android, Windows 8,  İnternet ve Mobil İnternet platformlarında hizmet vermekte olan birucuzbilet.com’un ücretsiz bir servisdir. Sistem içinde, biletlerin fiyatı dışında ekstra hiçbir ücret talep edilmemektedir.

Bizi Facebook,Twitter İnstagram'dan takip edebilir indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz.

Nasıl Çalışırız ?

  • birucuzbilet.com tamamen ücretsiz bir online bilet satış sitesidir.
  • Aldığınız biletin fiyatı dışında herhangi bir hizmet bedeli yansıtılmaz.
  • birucuzbilet.com bilet satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgilerini saklamaz yada yedeklemez. Tamamen güvenlidir.
  • Satılan biletler ve listelenen biletler anlık güncellenir.
  • Biletinizi iade veya iptal etmek kolay ve hızlıdır.

Otobüs Markaları