Sıkça Sorulan Sorular

biletaldim.com tamemen ücretsizdir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kolay bilet arama ekranımızdan kalkış ve varış bilgilerini girerek serfer sorgulayabilir tüm otobüs firmalarının fiyatlarını öğrenip karşılaştırma yapabilirsiniz.

Satın aldığınız otobüs biletini iptal / iade sayfamızdan PNR numarasını girerek kolayca aratıp hızlı bir şekilde iptal edebilirsiniz.

Kredi kartı ile satın alınan biletlerde 5-7 gün arası , banka kartı ile alınan biletlerde 20 gün içinde para iadesi yapılır.
birucuzbilet.com.com üzerinden yaptığınız bilet alımlarında herhangi bir komisyon yada işlem ücreti ödemezsiniz.  İptal edilen biletlerden de  herhangi bir kesinti yapılmaz.
Sefer öncesinde yada yolculuk esnasında otobüs firması tarafından yazdırılan bilet çıktınız fatura değerindedir. Pnr ve bilet numaranız anında cep numaranıza sms olarak iletilir. Seferden önce firmanın yazıhanesinden veya araç içindeki görevlilerden biletinizi talep edebilirsiniz.
Passanger Name Record (PNR) Türkçesi “Yolcu Adı Kaydı”, biletin satın alındığı firma tarafından elektronik ortamda biletin takibi amacı ile oluşturulan, herhangi bir kelime anlamı içermeyen harf ve rakam kombinasyonlardır. Rezervasyon kodu olarak da bilinen PNR kodu yardımı ile online olarak biletinizin takibini yapabilir ve taşıyıcı firmadan bilet çıktınızı alabilirsiniz.
Sistemimiz online biletleme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgilerini kaydetmemektedir. Biletleme esnasında 3D işlemi ile sizi güvence altına alır.

Satın aldığınız biletin detayları, satın alım işleminin hemen sonrasında size e-posta, veya sms olarak gönderilmektedir.

Aradığınız otobüs biletini bulmak hiç zor değil! Online otobüs bilet sitesi birucuzbilet.com her zaman cepte evde hizmetinizde! birucuzbilet ile kolay bilet bul al seyahatin birinci önceliği bir ucuzbilet bulup alırken kazanmaktır. Vatandaşlarımızın ekonomik şartlarını ve zor kazançlarını göz önünde bulundurarak en ucuznbileti nereden alabilirim diye algı ve ucuzbilet araması ilk hedef olarak görülmektedir. Size bazı tavsiyeler de bulunacağım. Ucuzbilet bulmak aslında çok kolay! Bir tek internet platformuna bağlı kalmayın,her bilet satış sitesi ucuz bilet vaadi vermekte fakat bir firma ortalamanın üstünde satış yapmak istese bariz belli olur,çok altında satış yapsa zarar etmiş olur,bu sebeple her şehrin otobüs firmaları otobüs bilet satış rakamın da ortak bir yolda hizmet sunmaya devam etmektedir. Eskiden vatandaşlarımız yazı haneler'den alınan biletlerin fiyatlarını  göremez,calışanın dediği fiyata alırdık. Bir tanıdık arardı gözlerimiz beş lira ucuza alınca kendimizi özel hissederdik. Şimdi bütün seçenekler sizin elinizin altında,bir tık uzağınızda,ucuz otobüs bileti almak için karşılaştırın bir ucuzbilet ucuz bilet almak için doğru ve güvenli adres olduğunu göreceksiniz. Otobüs bileti almak için bizi ziyaret edin ucuzbilet almak icin birucuzbilet.com size en iyi otobüs bileti alma hizmetini garanti eder. Ucuz bilet birucuzbilet.com dan alınır.
Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş., 1992 yılında Galip Öztürk tarafından kurulmuş bir şehirlerarası otobüs firmasıdır.
Kurulduğu gün elinde sadece üç adet otobüs bulunan firma, çok kısa bir süre içinde gelişme göstermiş ve araç filosuna her geçen gün yeni araçlar ekleyerek ilerlemiştir.Metro truzimin şu an mevcut otobüs filosu 1465dir.

Kurulduğu andan itibaren kaliteli hizmet anlayışından asla ödün vermeyen Metro Turizm, bugünün en büyük otobüs firmaları listesinde yer almayı çok kısa bir sürede başarmıştır. Metro Truzim biletlerine ulaşmak için arama motorumuza gideceğıniz rotayı beliryelerek saniyeler içinde ulaşabilirsiniz Metro Truzim biletleri birucuzbilet.com da

Metro Turizm En Popüler Durakları

Ankara 
İstanbul 
İzmir 
Elazığ 
Bursa 
Adana 
Antalya 
Konya 
Gaziantep 
Malatya 
Mersin 
Kayseri 
Samsun 
Eskişehir 
Şanlıurfa 
Isparta 
Diyarbakır 
İzmit (Kocaeli) 
Hatay (Antakya) 
Sakarya (Adapazarı)

Metro Turizm guvencesi ile biletlerinizi birucuzbilet.com dan alabilirsiniz.

  Metro Turizm En Popüler Otobüs Seferleri

Ankara - İstanbul

Otobüs Bileti60,00 TL 


İstanbul - Edirne

Otobüs Bileti60,00 TL 


Edirne - İstanbul

Otobüs Bileti60,00 TL 


İstanbul - Ankara

Otobüs Bileti70,00 TL 

İstanbul - Kırklareli

Otobüs Bileti50,00 TL 

İzmir - İstanbul
Otobüs Bileti85,00 TL 

Bolu - Ankara

Otobüs Bileti38,00 TL 
Ankara - Kayseri
Otobüs Bileti50,00 TL 

Ankara - Samsun
Otobüs Bileti75,00 TL 

Ankara - Sakarya (Adapazarı)
Otobüs Bileti60,00 TL 

İstanbul - Sakarya (Adapazarı)
Otobüs Bileti35,00 TL 
Ankara - Bolu

Otobüs Bileti30,00 TL 


Ankara - Manisa

Otobüs Bileti105,00 TL 
Ankara - Konya
Otobüs Bileti45,00 TL 

Adana - İstanbul
Otobüs Bileti149,00 TL 


Konya - Ankara
Otobüs Bileti53,00 TL 


Samsun - Ankara

Otobüs Bileti75,00 TL 
Sakarya (Adapazarı) - İstanbul

Otobüs Bileti27,00 TL 

İzmit (Kocaeli) - İstanbul

Otobüs Bileti40,00 TL 

Mersin - İstanbul

Otobüs Bileti130,00 TL 

Bolu - İstanbul

Otobüs Bileti50,00

Türkiye’nin sayılı seyahat firmalarından Pamukkale Turizm’in ortaya çıkışı, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş dönemine kadar giden bir tarihsel sürece dâhildir. Dönemin Denizli Milletvekili Hüseyin Mazlum Bababalım tarafından Mustafa Kemal Atatürk’e sunulmuş olan yolcu taşıma firması kurma fikri, o dönemin zorlu koşulları nedeniyle ne yazık ki hayata geçirilememiştir. Yaklaşık 40 yıllık bir gecikmenin ardından, ancak 1962 yılında kuruluşu gerçekleştirilen Pamukkale Turizm’in ilk güzergâhları Denizli ile İstanbul ve Denizli ile Ankara arasına düzenlenmiştir. Bu yolla şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne adım atan şirket, çok kısa bir sürede büyüyerek filosuna yeni araçlar katmış ve gün geçtikçe farklı illerimiz arasında da seyahat hatları belirlemeye başlamıştır. Pamukkale Turizm otobüs biletlerini www.birucuzbilet.com dan alabilirsiniz Pamukkale Turizm otobüs biletlerini saniyeler içinde ekranda online olarak listelenir. Pamukkale Turizm en popüler otobüs firmaları arasındadır.

Pamukkale Turizm En Popüler Durakları

Ankara İstanbul İzmir Elazığ Bursa Adana Antalya Konya Gaziantep Malatya Mersin Kayseri Samsun Eskişehir Şanlıurfa Isparta Diyarbakır Sakarya (Adapazarı) İzmit (Kocaeli) Hatay (Antakya)

Otobüs Markaları